Servis Planları

Servis Planları

Yükseltmelerde en son bilgisayar teknolojisinden ve modern kompresör kontrol yazılımındaki ilerlemelerden yararlanılmıştır.

Yükseltmeler ekipmanınızın güvenirliğini ve kullanılabilirliğini artırır. Ayrıca, kompresör sisteminizi yükseltmeniz, size ek enerji tasarrufu sağlarken maliyetiniz çoğu durumda eski kontrol sistemlerinizi değiştirmek için harcayacağınız maliyete eşdeğer veya bu maliyetin altında olacaktır. 

Değiştirme Programı, kompresörünüzün ana bileşenlerini daha verimli yeni bileşenlerle değiştirme olanağı sunar. 

DEĞİŞTİRME PROGRAMLARI

Motor değiştrime programı – Enerji tüketimi, herhangi bir kompresörün toplam kullanım süresindeki ana maliyettir. Motor Değiştirme Programında, az verimli eski motorları veya geri sarma gerektiren arızalı motorları değiştirmek için en yeni yüksek verimli motorlar kullanılır. Bu yeni motorlar, değişimin hızlı olmasını sağlayan adaptasyon bileşenleriyle birlikte eksiksiz olarak gelir. Yeni motorlarla enerji tasarrufu garantidir.

Eleman değiştrime programı – Bakım, kompresör elemanının beklenen ömrüne ve durum izlemeye dayalı olarak önceden düzenlenir. Bu proaktif planlama, daha az arıza riski olmasını sağlar ve üretim kaybını önler. Atlas Copco orijinal parçalarının ve Atlas Copco mühendisleri tarafından sunulan uzmanlığın bir araya gelmesi, bakımı yapılan elemanların orijinal yüksek performans seviyelerinde kalmasını sağlayarak karlılığınızı artırır. 

Dönüştürücü değiştrime programı –Dönüştürücü Değiştirme programı, Atlas Copco VSD kompresörleri yeni değişken hızlı ünitelere yükseltmek için tek adımlı bir değiştirme çözümüdür. Bir değişken hızlı ünitenin kullanım ömrü, yalnızca birkaç yıl içinde aktif aşamadan eski aşamaya ilerler. Eski aşamaya doğru dönüştürücülerin onarılması zor ve pahalı olmaya başlar. 

YÜKSELTME PROGRAMLARI

Elektronikon kontrol cihazı – Elektronikon® kontrol cihazı, modern kompresör kontrol yazılımı teknolojisinin zirvesindedir. Yükseltme, donanımınızın genel güvenilirliğini ve çalışma süresini geliştirir ve modern tesis kontrol sistemlerine bağlantı özelliğini genişletir.