Orjinal Parça Temini

Orjinal Parça Temini

Atlas Copco orijinal parçaları, kompresörünüzle aynı kalite standartlarına göre üretildiği için bakım sonrasında da aynı yüksek performası alırsınız.

MÜŞTERİNİN ELDE ETTİĞİ FAYDALAR

Daha uzun kullanım ömrü - Orijinal yedek parçalar kullanarak ekipmanınızın düzenli bakımını yapmak, tesisatınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Her yeni parçanın değiştirildiği parça ile aynı performansı göstereceğini garanti ediyoruz. 

Üstün kalite - Orijinal yedek parçalarımız kurulu kompresörünüz ile tamamen aynı standartlara göre üretilmektedir. Aynı dayanıklılık testlerinden geçirilen bu parçaların yatırımınız için en iyi korumayı sağladığı kanıtlanmıştır. 

Güvenilirlik ve üretkenlik - Orijinal parçaların kullanılması, ürün kalitenizi, teslim tarihlerinizi ve kar marjlarınızı tehlikeye atabilecek son derece maliyetli üretim aksaklığı riskini büyük ölçüde azaltır. Kısacası orijinal parçalar basınçlı hava tesisatınız için optimum performans sunar. 

Enerji tasarrufu ve uygun maliyet - Orijinal Atlas Copco yedek parçaları kullanılarak parçaların düzenli olarak değiştirilmesi, basınçlı hava tesisatınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlar; minimum ortalama basınç düşüşüyle enerji tasarrufu ve maliyet verimliliği sağlamanın yanı sıra mümkün olan en düşük sahip olma maliyetiyle maksimum hava verimini mümkün kılar.

Birinci sınıf lojistik - Üretim sürecinizin devamlılığı ancak kaliteli yedek parçaların doğru yere ve doğru zamanda ulaşmasıyla sağlanabilir. 7/24 hizmet veren orijinal parça dağıtım sistemimiz sayesinde üretiminizin kesintisiz bir şekilde devam edeceğinden emin olabilirsiniz

  • Filtreler
  • Bakım Setleri
  • Gresler
  • Yağlayıcılar
  • Hat Filtreleri