Hakkımızda

Hakkımızda

Afrikom 2016 yılı başında Atlas Copco kompresör tekniğinin iş ortağı olarak, Istanbul Anadolu yakasında satış ve servis hizmetleri vermek üzere kurulmuştur.

Kompresör sektörünün teknoloji lideri olan Atlas Copco, Türkiye de 1950 yılından bu yana hizmet vermektedir. Türk sanayinin bugüne kadarki gelişmesine, verimlilik ve enerji tasarrufu sağlayan basınçlı hava ve vakum çözümleri ile katkıda bulunmuştur.

Atlas Copco Kompresör Tekniği endüstrinin ihtiyaç duyduğu tüm basınçlı hava çözümlerinin yanı sıra, hava ve gaz şartlandırma ekipmanları, hava yönetim sistemleri, vakum çözümleri içeren geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. En küçük işletmeden en büyük endüstriyel tesise kadar müşterilerinin ihtiyacı olan en iyi çözümleri sunar.

Firmamız Atlas Copco nun her müşteriye ulaşabilme stratejisi doğrultusunda bölgesinde iş ortağı olarak hizmet verecektir.

VİZYON & MİSYON

MİSYON

Atlas Copco Kompresör Tekniği biriminin iş ortağı olarak basınçlı hava ve vakum sistemlerinde müşterilerimize en düşük ömür  maliyetli, yüksek kalite ve güvenilirlikte toplam çözümler sunmak.

VİZYON

Bölgemizde ilk akla gelen ve ilk tercih edilen basınçlı hava ve vakum sistemleri satış ve servis sağlayıcısı olmak